top of page

Łączą nas ludzie i pasja

do nowoczesnych rozwiązań IT

Dostarczamy profesjonalne usługi doradcze, konsultingowe i programistyczne, pomagając naszym Klientom realizować ich potrzeby związane z optymalnym wykorzystaniem posiadanych narzędzi informatycznych, służących zarządzaniu ich biznesem.

 

Wspieramy Klientów naszą wiedzą i doświadczeniem podczas definiowania oraz wdrażania nowych rozwiązań z zakresu obsługi klienta.


Zatrudniamy wysokiej klasy, doświadczonych ekspertów z dziedziny zarządzania projektami, rozwiązań billingowych, platform integracyjnych, integracji SAP i programowania.  

Krzysztof Biezmienow

Prezes Zarządu

 

Karierę rozpoczął w latach 90 jako konsultant SAP. Od 15 lat specjalizuje się w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań dla Klientów sektora energetycznego.

Brał udział w ponad 30 dużych projektach doradczych i wdrożeniowych w zakresie systemów ERP, SAP for Utilities, SAP CRM for Utilities, a także innych produktów oraz usług z obszaru zaawansowanej obsługi klienta. 

 

Jako Architekt Rozwiązania był współodpowiedzialny m.in. za utworzenie nowych standardów komunikacji rynkowej na zliberalizowanym rynku gazu w Polsce, w oparciu o SAP IDE i EDIFACT. Współpracując z firmą SAP, rozwijał SAP for Utilities w zakresie specyficznych dla polskiego rynku metod fakturowania i księgowania, dostosowując system do wymogów polskiego systemu prawnego.

Spółka A2 Customer Care jest częścią Grupy Kapitałowej Atende S.A., jednej z wiodących polskich firm informatycznych, notowanej na GPW od 2012 r. i mającej 25 lat doświadczenia w realizacji zaawansowanych technologicznie projektów IT. Atende specjalizuje się w dostarczaniu usług z zakresu infrastruktury informatycznej, integracji sieciowej, outsourcingu IT, cloud computingu i cyberbezpieczeństwa. Jako Grupa Kapitałowa, Atende kieruje dedykowaną ofertę m.in. do telekomunikacji, jednostek administracji publicznej, sektora medycznego, branży energetycznej i rynku multimedialnego.

  • Facebook Social Ikona
  • Twitter Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
bottom of page